Odměňujeme věrnost

Chceme nabízet našim věrným zákaznicím/kům zvýhodnění za opakované nákupy. Proto každý registrovaný zákazník  je automaticky zapojen do našeho věrnostního systému a každý Váš nákup v našem e-shopu počítá. Pokud Vaše nákupy v součtu za uplynulých dvanáct měsíců převýší níže uvedené částky, automaticky získáváte slevu na další nákupy. Vždy po přihlášení již pak uvidíte ceny, které jsou automaticky snížené o slevu, která Vám byla přiřazena k příslušné kategorii věrnostního programu.

K využívání VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU je povinná registrace (postup při registraci zde). Věrnostní sleva platí na všechno zboží, které zakoupíte a to i na již zlevněné zboží (v akci nebo trvalé slevě). Věrnostní slevu lze kombinovat s DOPRAVOU ZDARMA.

BRONZOVÝM ZÁKAZNÍKEM se automaticky stáváte tehdy, překročí-li součet hodnot všech Vašich objednávek za posledních dvanáct měsíců sumu 4.000 Kč (cca 161 Euro). V tuto chvíli je Vám automaticky přiznána sleva 3% na Vaše další nákupy.

STŘÍBRNÝM ZÁKAZNÍKEM se automaticky stáváte tehdy, překročí-li součet hodnot všech Vašich objednávek za posledních dvanáct měsíců sumu 8.000 Kč (cca 322 Euro). V tuto chvíli je Vám automaticky přiznána sleva 5% na Vaše další nákupy.

ZLATÝM ZÁKAZNÍKEM se automaticky stáváte tehdy, překročí-li součet hodnot všech Vašich objednávek za posledních dvanáct měsíců sumu 15.000 Kč (cca 605 Euro). V tuto chvíli je Vám automaticky přiznána sleva 7% na Vaše další nákupy.

Není možné nárokovat započtení nákupů realizovaných jako nepřihlášený (anonymní) zákazník nebo nákupů mimo tento e-shop (např. e-mailem)!