HOOOKED ZPAGETTI - Comic Rockstar (120m)

Kód: HOOOKED-120
Značka: Hoooked
199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.1.2021

Efektní příze pro všestranné využití firmy Hoooked

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpaggeti je objemná a lehce elastická 100% recyklovaná příze. 90% tvoří recyklovaná bavlna, zbylých 10% mix ostatních recyklovaných vláken (většinou polyester, elastan). Vyrábí se ze zbytků tričkoviny, která zbývá při jejich výrobě. Látky na Zpagetti se nakupují výhradně od evropských textilních továren (nepoužívají se látky z Asie) a pak se zpracovávají v Portugalsku. Tím je zaručena jejich kvalita.
Zpagetti jsou ideální příze pro originální, rychlé pletení a háčkování ZPAGETTI kabelek, tašek, oblečení, šál, koberečků, předložek, potahů na polštáře, hebkých hraček a ostatních pletených výrobků a módních šperků a doplňků.
Klubko ZPAGETTI obsahuje 120 m (+-10m) šňůrky a lze z něj uplést nebo uháčkovat kus o velikosti cca 50 x 50 cm, např. vystačí na dámskou kabelku. ZPAGETTI nepůsobí svědění na pokožce, lze prát v pračce a je vhodné pro každodenní použití. Odstín barevných variant se může u jednotlivých klubek mírně lišit. Název každé barvy označuje barevný okruh, ne garantovaný 100% odstín. Jedná se o přirozenou vlastnost materiálu, která je dána způsobem výroby a nemůže být reklamována jako vada. Protože nejsme schopni vždy zajistit znovu zcela identický odstín, ujistěte se prosím, že jste si objednali dostatečné množství ZPAGETTI pro dokončení Vašeho výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hoooked Zpagetti
Záruka: 2 roky